It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Kişiye Özel Resimli Mug Kupa Bardak

Yazar admin 14/03/2019 0 Yorumlar

Resimli Kupa Bardak


Kupa bardaklar, mutfaklarımızın vazgeçilmez parçalarından birisi haline gelirken, sadece işlevi ile değil aynı zamanda da görsellikleri ile çok önemli etkileri bulunuyor. Günlük yaşamın her noktasında etkin bir şekilde kullandığımız kupa bardaklar, özel tasarımları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Gelişen teknolojiyle birlikte günümüzde piyasaya sürülen tüm kupa bardaklarda kullanılan zengin tasarım çeşitliliği ile her tarza, her kullanım alanına ve her atmosfere uyumlu görsellikleri bulunan kupa bardak kullanımının gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. Tasarım yönünden son derece zengin çeşitliliğe sahip olması son yıllarda kupa bardakların temel amaçlarının haricinde de çok farklı hedefler ile kullanımının gerçekleştirilmesine neden oluyor. Bu durumda kupa bardakları, günümüz modern yüzyıl dünyasında çok daha popüler bir ürün hale getiriyor. Kişiye özel olarak tasarlanabilen resimli kupa bardak modelleri ile birlikte artık çok daha özel bir çay ve kahve keyfini yakalayabilmek mümkün oluyor. Özellikle de bardak sahibinin kendisinin, sevdiklerinin ya da çok sevdiği bir karakter, figür veya kahramanın fotoğrafının yer aldığı kupa bardak ile çok daha özel bir kahve ve çay keyfi yakalanabiliyor.
Özgün tasarımlı bir kupa bardak kullanımına imkan veren resimli kupa bardak modelleri sayesinde başka kimsede olmayan bir kupa bardak kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Gelişen baskı teknolojisi ile birlikte kupa bardak üzerine yüksek görüntü kalitesine sahip olan fotoğrafların baskısının yapılabilmesi mümkündür. Özellikle de her türlü fotoğrafınız için hızlı ve dinamik yapıda kupa bardak fotoğraf baskısı uygulamaları gerçekleştirerek, hem kendinizi şımartmanıza hem de sevdiklerinize özel bir anı hediye edebilmenize yardımcı oluyoruz. Son derece şık tasarıma sahip olan ve kaliteli yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım sunan porselen kupa bardaklar ile tamamen kaliteli bir kullanım standardının yakalanabilmesi mümkün oluyor.
Resimli Porselen Kupa Bardak Modelleri


Özel baskı teknolojilerini kullanarak, gerçekleştirmekte olduğumuz resimli kupa bardak uygulamalarımızda sadece porselen kupa bardak modellerini kullanıyoruz. Porselenin zarafetini, şıklığını ve kullanım kalitesini taşıyan bu kupa bardaklar ile hem çok daha etkileyici hem de çok daha uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyorsunuz. Porselen bardaklar hem sıcağı tutup, eşit şekilde yaydığından tutma kolunda aşırı sıcaktan kaynaklı kullanım açısından olumsuz etkiler oluşturmuyor hem de daha uzun süre içeceklerin sıcak kalmasına yardımcı oluyor. İşlev yönünden bu özelliklerinin dışında üzerine uygulayacağımız fotoğraf baskılarınız içinde porselen kupa bardaklar, görüntü kalitesini bozmadan baskılama yapabilmemizi sağlıyor. En yüksek görüntü kalitesine sahip olan fotoğraflarınızı dahi özel baskı tekniklerini kullanarak, kupa bardak üzerine canlı ve kaliteli bir şekilde uygulayabiliyoruz.
Porselen bardaklara süblimasyon baskı tekniği kullanarak, uygulayabildiğimiz fotoğraflarınız uzun süreli kullanım güvencesine sahip oluyor. Hem porselen bardak tasarımıyla doğrudan etkileşim oluşturabilmesi hem de kalitesi ile çok uzun süre kupa bardak üzerinde kalıyor. Üstelik doğru ve uygun şekilde kullanılması durumunda resimli kupa bardak modeli üzerinde yer alan fotoğrafın renklerinin canlılığı ve kalitesi de aynı şekilde kalır. Bu nedenle de resimli kupa bardak modellerimizin kullanımı sırasında muhakkak özellikle yıkama suyu sıcaklık değerlerine dikkat etmeniz çok önemlidir. Kupa bardağınızın yıkama suyu sıcaklığının 40 derece ile 80 derece aralığında olmasına dikkat etmelisiniz. Bununla birlikte özel baskıya sahip olan kupa bardağınızı elde de rahatlıkla yıkayabilmeniz mümkündür. Bu tip yıkama işlemleri halinde porselen bardak ya da üzerinde yer alan fotoğrafta kesinlikle herhangi bir yıpranma y ada solma gibi bir durumun meydana gelmesi asla söz konusu olmaz.
Resimli Sihirli Kupa Bardak
Son yıllarda oldukça yoğun şekilde doğum günleri ve diğer özel günlere yönelik olarak hediye arayışında olanlar tarafından tercih edilmeye başlanan resimli kupa bardak modelleri, kişiye özel hediye alternatifleri arasında yer alıyor. Kişiye özel kupa bardak tasarımı olarak gösterilen üzerine fotoğraf baskısı yapılabilen kupa bardaklar ile sevdiklerinize çok daha özel bir hediye verebilme şansına sahip olabiliyorsunuz. Son yıllarda çok yoğun talep gören kişiye özel kupa bardaklar sayesinde hem unutulmaz bir anı hediyesi verebilme hem de son derece özgün ve özel bir hediye verebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu gibi özellikleri nedeni ile yoğun olarak tercih edilen resimli sihirli kupa bardak modelleri ise standart kupa bardak tasarımlarından çok daha özel ve etkileyici bir görsellik ortaya çıkartıyor.
Sihirli kupa bardak modelleri temel olarak simsiyah bir renge sahip düz kupa bardak şeklindedir. Rafta veya masada boş durumdayken siyah klasik kupa bardak görünümüne sahip olan sihirli kupa bardak modellerinde, içerisine sıcak sıvı koyulmasıyla birlikte görselliği tamamen değişerek, son derece dikkat çekici bir hale geliyor. Çünkü bardak tasarım fonksiyonu kapsamında içerisine çay, kahve veya bitki çayı gibi sıcak sıvılar koyduğunuzda, sıcaklık ile etkileşime giren bardağın siyah rengi, yavaş yavaş beyazlaşmaya başlar. Bu şekilde beyazlaşma sonucunda da altına bastırmış olduğunuz fotoğraf ortaya çıkar. Bu şekilde üzerindeki baskısını sonradan sıcaklık etkisi ile ortaya çıkartıyor olması de sihirli olarak isimlendirilmesine neden oluyor. Aynı zamanda da bu özelliği sayesinde sevdiklerinize resimli kupa bardak hediyesini çok daha özel ve çok daha etkileyici bir şekilde verebilmiş olursunuz ki bu noktada hediyenizin daha fazla unutulmaz ve daha fazla mutlu edici bir etki oluşturmasını sağlayabilirsiniz.
Sürekli yılın özel günlerinde nasıl bir hediye alırsanız, sevdiğiniz kişiyi memnun edebileceğinizi veya herkesten farklı bir hediye verebileceğinizi düşünüyorsanız firmamızın ileri baskı teknolojileri kullanarak, tasarladığı resimli kupa bardak modelleri ile bunu kolay ve ekonomik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Çünkü günümüzde son derece yoğun bir talebin bulunduğu resimli kupa bardak modelleri oldukça uygun fiyat seçenekleri ile bütçenizi sarsmadan, dünyanın en pahalı hediyesinin dahi oluşturamayacağı nitelikte bir mutluluk ve özel etki oluşturabilirsiniz. Özellikle de sevdiğiniz kişinin sizin için olan önemini, ona karşı olan duygu ve düşüncelerinizi en iyi şekilde yansıtabilme imkanına da sahip olabilirsiniz.
Resimli Kupa Bardak Nasıl Yapılır?
Gelişen teknoloji ile birlikte artık resimli kupa bardak modellerinde son derece fonksiyonel uygulamalar gerçekleştirebiliyoruz. Kullandığımız süblimasyon baskı tekniği ile porselen kupa bardakları üzerinde istediğiniz herhangi bir fotoğrafın baskısını düşük maliyetli ve yüksek kaliteli olarak uygulayabiliyoruz. Özellikle de bardağın tek bir yüzüne veya isteğe iki tarafına birden dilediğiniz bir fotoğrafı veya iki farklı fotoğrafı yazdırabiliyoruz. Böylelikle bardağın tüm açılarında istediğiniz bir fotoğrafın yer almasını sağlayarak, son derece zarif ve unutulmaz bir etki oluşturabilirsiniz. 
Son derece hızlı bir baskılama teknolojisi ile resimli kupa bardak uygulamalarımız, çok kısa zaman dilimleri içerisinde tamamlanır. Daha sonra en güvenilir paketleme ürünlerinde, adresinize kadar kısa zaman dilimlerinde tamamen güvenli ve sorunsuz bir şekilde teslimatı yapılır. Böylelikle ürünün paketinden çıktıktan sonra kesinlikle sorunsuzca kullanılabilir durumda olmasının garantisi veriliyor. Güvenli ve hızlı kargo gönderimi ile birlikte doğrudan hediye etmek istediğiniz kişinin adresine de teslimatını sağlayabilme imkanınız bulunuyor. Hassas ve kaliteli hizmet anlayışıyla, bütçenize uygun şekilde en özel ve paha biçilemez bir hediyeyi sevdiklerinize verebilirsiniz.

Yorum Yaz