It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Porselen Mug Kupa Bardak

Yazar admin 14/03/2019 0 Yorumlar

Porselen Mug kupa Bardak


Porselen kupa bardaklar gündelik yaşamlarımız sırasında birçok alanda sıklıkla kullandığımız ürünler arasındadır. Soğuk ve sıcak içecek tüketimi için en çok başvurulan ürünler arasında yer alan kupa bardaklar, aynı zamanda yüksek bir oranda dekoratif amaçlarla da kullanılır. Bu özellikleri aynı zamanda hediyelik bir ürün olarak en sık başvurulan kullanım eşyalarından olmasına da sebep olur. Çok kullanışlı olması ve kullanım oranının sıklığı, hediye olarak verildiğinde, hediyeyi verenin ve veriş amacının sıklıkla hatırlanmasına neden olur. Bu özellik genel olarak bir hediyeden beklenen olmakla birlikte, çok sık karşılaşabildiğimiz bir durum değildir. Porselen Kupa Bardak ise bu konuda en ideal hediyeliklerden biri olarak karşımıza çıkar. Uzun ömürlü kullanım sunmasının yanında büyük bir baskı alanına sahip olması ise diğer avantajları arasında yer alır. 
Baskılı Porselen Kupa Bardak
Porselen Kupa Bardak özellikle geniş bir baskı alanına sahip olması nedeniyle hediyelik olarak çok sık tercih edilen bir üründür. Üzerlerine gerçekleştirilebilen tek renk veya çok renkli baskılarla, resim, grafik, fotoğraf ve metinler oluşturulabildiği gibi, hepsini birden uygulamak da mümkündür. Bu sayede her amaca göre odaklanabilir, tek adet veya çoklu olmak üzere kullanılabilir. Yüksek baskı kalitesi ve dayanıklılığa sahip olan bu baslı uygulaması, 80 derecedeki sıcak su içerisinde yıkanmaya karşı dayanıklılık gösterir. Uzun bir kullanım ömrüne sahip olması diğer avantajlar arasında yer alır. Web sitemiz üzerinden istediğiniz özelliklere sahip kupa bardak siparişlerinizi kısa süre içerisinde verebilirsiniz. Üzerlerine gerçekleştirilecek baskı uygulamalarıyla ilgili tüm detayları, siparişiniz sırasında tarafımıza iletebilirsiniz.
Sihirli Kupa Bardak
Isıya duyarlı porselenden hazırlanan bu bardak türü, hediyelikler arasında en yoğun tercih edilenler arasında yer alır. Porselen Kupa Bardak türleri arasında beyaz renkte olmayan tek üründür. Normal durumdayken siyah renkte olan ürün, sıcak bir sıvı konulduğunda renginin açılmasıyla beyaza dönüşür. Üzerine herhangi bir baskı uygulaması yapıldığında, normal durumdayken görünmez. İçerisinde sıcak bir sıvı konulduğunda beyazlaşarak baskı uygulaması ortaya çıkar. Bir tür sürpriz hediye anlamında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Web sitemiz üzerinden bu ürünün siparişini de hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir, tek veya çoklu sipariş verebilirsiniz. 
Kişiye Özel Kupa Bardak 
Porselen Kupa Bardak türleri arasında yoğun talep gören bir başka ürün olan bu ürün, istenilen her türlü baskının bardağın üzerine uygulanmasıyla hazırlanır. Komple baskıyla renk değişimi ve üzerine grafik, resim veya metin baskısı uygulamaları yapılabilir. Doğrudan isim, metin, grafik, resim baskılarının tek renk veya çok renk baskı uygulaması istenilen ölçüde yapılabiliyor. Baskı uygulamaları için gerekli tasarım tercihinizin olması durumunda, siparişiniz sırasında tarafımıza bu tasarımları kolayca iletebiliyor, olmaması halinde hizmetinize sunulmuş hazır kalıplarımızı kullanarak seçim yapabilme şansına sahipsiniz. Tek veya çoklu siparişlerinizi internet sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Kişisel ve özel bir hediye olarak başvurabileceğiniz bu ürün, uzun yıllar boyunca kullanılacak ve unutulmayacak bir hediye olacaktır. 
Okula Özel Kupa Bardak
Okul, sınıf, kermes, şenlik, hediye ve benzeri amaçlar için Porselen Kupa Bardak çok yoğun bir şekilde tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Herhangi bir amaç doğrultusunda kolaylıkla özelleştirilebilen kupa bardaklar, gerekli resim, grafik ve metin baskısı uygulamaları sayesinde, kişiselleştirilebiliyor veya özelleştirilebiliyor. Okul logosu, şenlik logosu, doğrudan kişi isimleri gibi baskı uygulamalarının yapılabildiği bu ürünler, Porselen bardak üzerine tek renk veya çok renk baskı uygulamaları yapılarak gerçekleştirilebilir. Okul kulüpleri gibi belirli gruplar için özelleştirici ve ayırıcı bir simge olarak yoğun olarak tercih edilen bir üründür. 
İşyerine Özel Kupa Bardak
İşyerlerinde çok farklı konularda özelleştirilebilecek uygunlukta olan Porselen Kupa Bardak, bu amaçla yoğun bir talep görüyor. Üzerlerine şirket logosu, başarı hikayeleri, isim, metin ve benzeri olmak üzere çok çeşitli baskı uygulamaları gerçekleştirilerek özelleştirilen kupa bardaklar, yüksek dayanıklılığa sahip olmaları nedeniyle, sıvı tüketimin yanında, dekoratif, kalemlik gibi amaçlar doğrultusunda da kullanılabilme özelliğine sahip. Bu özellikleri kupa bardakların işyerlerinde sıklıkla tercih edilen hediyeler arasında olmasına sebep oluyor. Online olarak internet üzerinden siparişleri verilebilen kupa bardaklar, istenilen tasarımlarda ki baskı uygulamalarının, sipariş sırasında tarafımıza ulaştırılabildiği bir sipariş kolaylığına da sahip. Tek adet veya çoklu sipariş verilebilen bir ürün olan porselen kupa bardakların, üzerlerine uygulanan baskı kalitesi ve dayanıklılığı çok yüksektir. Bu sayede yüksek sıcaklıklarda ki suya bile dayanıklılık gösterebilir. Uzun bir kullanım ömrü oluşturacak şekilde dayanıklı porselen malzeme kullanılarak üretilmiştir. 
Hediyelik Kupa Bardak
Her amaca dayalı olarak, baskı uygulamalarıyla özelleştirilebilen kupa bardaklar, en ideal hediyelikler arasında yer alırlar. İleri teknolojinin sunduğu yeni olanaklar kullanılarak gerçekleştirilen baskı uygulamaları, yüksek dayanıklılığın yanında, istenilen her tür baskının yapılabilmesini sağlıyor. Porselen Kupa Bardak üzerine, baskı alanının izin verdiği ölçülerde istenilen her türlü baskı uygulaması gerçekleştirilebiliyor. Bu avantaj çok çeşitli alanlarda özelleştirilebilen hediyelikler haline dönüşmesini sağlıyor. Hediye amacıyla kişiye özel mesajlar veya isimlerin yanında, fotoğraf, grafik ve resim gibi uygulamalar tek adet veya çoklu adet kupa bardak üzerine süratli bir şekilde uygulanabiliyor. Tüm bu uygulama tasarımları sizin tarafınızdan hazırlanabildiği gibi, hazır tasarımlarımız arasından da kolayca seçilebiliyor, gerek metinler değiştirilerek yazılabiliyor. Bu kolaylık, aynı zamanda siparişlerinizin online olarak ve çok hızlı bir şekilde verilebilmesini sağladığı gibi, uzun uğraşlar vermek zorunda kalmıyorsunuz. Adet ve baskı türüne göre en fazla 1 yada 2 günlük süreler içerisinde hazırlanarak kullanıcılarımıza ulaştırabiliyoruz. 
Hediyelikler Konusunda Profesyonel Bakış Açısı


Hediyelik ürünler alanında profesyonel ürünler tasarlayan kuruluşumuz, alanında çok çeşitli ürünlerle nitelikli hizmet sağlamak, teknolojinin tüm yeni olanaklarını hizmet yaklaşımının içerisinde potansiyel bir şekilde kullanmak konusunda üstün bir başarıya sahiptir. Porselen Kupa Bardak gibi onlarca başka tür ve özelliğe sahip hediyelik eşya, ödül, plaket ve benzeri ürün konusunda alanında öncü ve yüksek standartlara sahip hizmet geliştiren en saygın kuruluşlardan biriyiz. 
Porselen Kupa Bardak gibi tüm ürünlerimiz yüksek kullanım ve baskı kalitesine sahip olarak kullanıcılarımızın hizmetine sunulan ürünlerdir. Bu sayede uzun bir kullanım ömrünün yanı sıra, dayanıklılığa sahip olan ürünler, yüksek kullanışlılıklar sunuyorlar. Bardak tasarımlarının yanı sıra, baskı, grafik ve metin tasarımlarında da özenli ve titiz çalışmalar yürüten firmamız, tüketicilerimizin ihtiyaçlarına odaklanmış yeni ürünlerle ilgili çok verimli çalışmalar sürdürmeye de devam ediyor. 
Porselen Kupa Bardak konusunda ki tüm siparişleriniz gibi, tüm ürünlerimizle ilgili siparişlerinizi online olarak web sitemiz üzerinde verebilirsiniz. Özellikle baskı tasarımlarının nasıl tarafımıza ulaştırılacağı ile ilgili soruları olan kullanıcılarımızın, sitemizde bu konuyla ilgili detaylı olarak verilen bilgileri incelemesini tavsiye ediyoruz. Sizin tarafınızdan hazırlanmış veya hazır tasarımlarımız arasından seçebileceğiniz tüm tasarımların, istediğiniz ürüne uygulanması çok hızlı ve pratik bir süreç olarak hizmete sunulmuştur. Bu kapsamda uzun uğraşlar vermenize gerek olmadan, istediğiniz ürün üzerine, istediğiniz tasarımların baskılarını gerçekleştirebilirsiniz. Siparişleriniz sırasında yapılan yönlendirmelerle, kolayca seçtiğiniz veya hazırladığınız tasarımları, ürünlerin üzerinde uygulatabilirsiniz

Yorum Yaz