It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Doğum Günü Hediyesi Kupa Bardak

Yazar admin 14/03/2019 0 Yorumlar

Özel Gün Baskılı Kupa Bardak Çeşitleri


Porselen kupa bardaklar, Kullanım alanı çok geniş ürünler arasındadır. Sıvı tüketiminin yanında, dekoratif olarak da kullanılabilen kupa bardaklar, özellikle kahve ve çay gibi bazı sıcak içeceklerin tüketiminde vazgeçilmezlerdir. Kahvelerin sıcak olarak tüketilmesinde kullanım aracı olmaktan öte, lezzet sağlayan bir unsur olarak da kabul edilir. Mug Bardak olarak da bilinen porselen kupa bardaklar, kullanım alanlarının böylesi geniş ve yaygın olması nedeniyle, en iyi hediyelikler arasında yer alırlar. Aynı zamanda özellikle üzerlerine baskı yapılarak özelleştirilebiliyor olmaları, çok özel bir hediyelik statüsünde olmalarına sebep olur. Özel Gün Baskılı Kupa Bardak Çeşitleri porselen kupa bardakların, baskı alanlarının geniş olması nedeniyle, en çok tercih edilen promosyon ve hediyelik ürünler arasında yer almalarına sebep olur. 
Porselen kupa bardaklar aynı zamanda uzun kullanım ömrüne sahip kullanım araçlarıdır. Üzerlerine gerçekleştirilen baskının kaliteli olması, uzun süre dış etkilere karşı dayanıklı olmalarını ve dolayısıyla da kalıcı bir tanıtım yapılabilmesine de sebep olur. Promosyon ve hediyelik olarak birçok avantaj taşıyan bu ürünler, çeşitli şekillerde odaklanabilen hediyeliklerdir. 
Meslek Gruplarına Özel Kupa Bardak 
Özel Gün Baskılı Kupa Bardak Çeşitleri yoğun olarak meslek gruplarının özel günlerine odaklı şekilde yapılan tasarım baskılarıyla sipariş edilirler. Var olan çeşitli hazır tasarımlar arasında seçim yapılarak, ilgili meslek grubuna özel logo ve mesaj eklenmesi suretiyle sipariş edilebilirler. İsim veya unvan yazılarak kişiselleştirilebilen bu tür porselen kupa bardaklar yoğun bir talep görüyorlar. Talep halinde tamamen tüketiciye ait olan özel tasarımların süblimasyon baskı tekniğiyle kupa bardakların üzerine uygulanabilmesi mümkündür. Bu konudaki taleplerinizi, online olarak web sitemizden siparişinizi verirken, sipariş aşamasındaki yönlendirmeleri takip ederek kolay bir şekilde tarafımıza iletebilirsiniz. Tüm özel tasarım baskı siparişlerinizi de online olarak tarafımıza iletebilirsiniz. 
Kişiye Özel Kupa Bardak
Özel Gün Baskılı Kupa Bardak Çeşitleri özellikle doğum günü, anneler günü ve benzeri olmak üzere kişiye özel olarak tasarlanabiliyorlar. Beyaz zemin üzerine gerçekleştirilebilen çeşitli baskılarla, özel günler için anlam ifade eden simgeler, grafikler, logolar, mesajlar, bardakların özelleşmesini sağlayarak, belirli bir alana itap etmesini sağlıyor. Yanı sıra kişisel isim veya unvanların eklenmesiyle de tamamen kişisel hale dönüştürülebiliyorlar. Kişiye özel olarak hazırladığınız tüm tasarımların doğrudan uygulamasının yapılabildiği porselen kupa bardakların siparişlerini, web sitemiz üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde verebiliyorsunuz. 
Doğum Gününe Özel Kupa Bardak
Doğum günü gibi özel günler için tasarlanmış hazır grafiklerimizin uygulanmasıyla hazırlanan porselen bardak çeşitleri, en yoğun talep gören hediyelik ürünler arasında yer alıyor. Doğum günü temalı olaraki alanlarında uzman grafikerlerimiz tarafından hazırlanan tasarımlarımızın, yazı alanı olarak ayrılan bölümüne, isim veya istenilen mesajlar eklenebiliyor. Bunun yanında hazırlanmış özel tasarımlarınız varsa, doğrudan bu tasarımlarda kupa bardakların üzerlerine uygulanabiliyor. Tüm süblimasyon baskı uygulamaları, tek renk veya çok renkli olma üzere porselen kupa bardaklar üzerine uygulanabiliyor. Özel Gün Baskılı Kupa Bardak Çeşitleri arasında n yoğun talep görenler arasında doğum gününe özel olarak hazırlanan bardaklar bulunuyor. Tüm bardak seçimlerinizi ve tasarım seçimlerinizi birkaç dakika içerisinde web sitemiz üzerinden gerçekleştirebiliyor ve siparişinizi online olarak verebiliyorsunuz. 
Özel Gün Baskılı Kupa Bardak 
Resmi ve dini her türlü bayram, anneler günü, sevgililer günü, babalar günü, kadınlar günü, ve benzeri olmak üzere tüm özel günlere özel olarak hazırlanmış konseptlerde tasarımlarla hazırlanan porselen kupa bardaklar, yoğun talep gören diğer ürünler arasında yer alıyorlar. Özel Gün Baskılı Kupa Bardak Çeşitleri arasında, çeşitli günler için hazırlanmış tasarımlar çok büyük bir ilgi görüyor. Kullanışlı ve kaliteli bir hediye olan porselen kupa bardaklar, çeşitli tasarım baskılarıyla özelleştirilebiliyor ve hatta kişiselleştirilebiliyor. Bu özelliklerinin yanında, geniş baskı alanına uygulanabilen geniş ölçekli tasarımlar, görsel ve dekoratif olarak çok amaçlı kullanılabiliyor. Sıvı tüketimi yapılmasının yanında, kalemlik veya doğrudan dekoratif olarak kullanılabilen porselen kupa bardaklar, üzerlerine uygulanan baskının tasarımına göre, çok özel anlamlar yüklenebiliyorlar. Aynı zamanda dayanıklı üretim malzemesi ve baskı yöntemleri, çok uzun kullanım ömrü sağlıyor. 
Promosyon ve Reklam Kupa Bardak Çeşitleri
Özel Gün Baskılı Kupa Bardak Çeşitleri aynı zamanda çeşitli tanıtımlar ve reklam amaçlarıyla da baskı uygulanabilen son derece etkili hediyelik eşyalar. Çok kullanışlı ve aynı zamanda sık kullanılma avantajlarının yanında, uzun ve sürekli kulanım olanakları, bu ürünlerin kalıcı ve uzun süreli tanıtım ve reklam yapılmasını kolaylaştırmasını sağlar. Bu yönüyle diğer tüm reklam ve promosyon ürünlerinde ayrılan porselen kupa bardaklar, reklam ve tanıtımlar için öncelikli tercih edilen ürünler arasındadır. Tanıtımla özel günlerin birleştirildiği çeşitli grafik tasarımlar, logo ve mesajlarla desteklenerek sunulabiliyor. Bunun yanında tamamen özel olarak hazırlanmış tasarımlarında uygulanabildiği bardaklar, bir tanıtım veya reklam için özeleştirilerek kullanıcıya sunulabiliyor. Online olarak sipariş verilebilen bu ürünler ile ilgili geniş bir grafik tasarım seçeneği bulunan web sitemiz üzerinde ki seçenekler arasında tercih yapabilir veya doğrudan hazırladığınız tasarımı gönderebilirsiniz. Tek renk ve çok renkli bası uygulama olanağı, çok çeşitli tasarımların uygulanabilmesini sağlar. 
Okul Kupa Bardak Çeşitleri
Özel Gün Baskılı Kupa Bardak Çeşitleri okullar ve eğitimle ilgili tüm özel günleri kapsayan özel tasarımlara sahiptir. Baskı tasarımının özel bir şekilde yapılmasıyla, çeşitli konulara odaklı hale gelebilen porselen kupa bardaklar, büyük anlamlar yüklenebilen ve amacına uygun hediyeliklere dönüşebilirler. Öğretmenler günü, okul kuruluşu, kermes, okul şenliği ve benzeri olmak üzere çok çeşitli konseptlere uygun tasarımlarla desteklenen, porselen kupa bardaklar, amacına odaklanmış anlamlı hediyelikler haline dönüşürler. Bu özellikleri nedeniyle yoğun şekilde talep gören bu ürünler, online olarak web sitemiz üzerinden tek veya çoklu olmak üzere sipariş edilebiliyorlar. Hazır grafik tasarımlarımız arasında seçilebilecek baskı örnekleri veya doğrudan hazırladığınız tasarımın tarafımıza, sipariş esnasında gönderilmesiyle, online siparişinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 
Özel Gün Baskılı Kupa Bardak Çeşitleri arasında en çok talep göre okul kupa bardak konseptimiz, hazır tasarımlarda bulunan yazı bölümüne eklenebilen mesaj, yazı, isim veya logolarla desteklenebilen ürünlerdir. Bu sayede özel bir tasarım yapmak için uğraşmak zorunda kalmadan özelleştirilmiş ve hatta kişiselleştirilmiş, az bulunan bir hediyeyi kolay ve kısa bir süre içerisinde hazırlatma olanağı bulabilirsiniz.
Tüm kupa bardak ürünlerimiz üzerine olduğu gibi Özel Gün Baskılı Kupa Bardak Çeşitleri üzerine de çağımızın en ileri baskı teknolojisi olan süblimasyon baskı yöntemiyle uygulama gerçekleştirilir. Bu sayede bardakların güneş, sıcak su ve benzeri dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılığa sahip olması sağlanır ve çok kullanışlı ürünler haline dönüşürler. 
Özel Gün Baskılı Kupa Bardak Çeşitleri sıvı tüketimi esnasında rahatlıkla kullanılabilir, kolaylıkla yıkanabilir. Herhangi bir bardaktan farkı bulunmadığı gibi, baskı uygulaması kolay bir şekilde yıpranmaz, Bu özellikleri nedeniyle, uzun süre kalıcı bir tanıtım sağlayabilir veya hediye özelliğini korur. Baskı yoluyla kişiselleştirilmiş tüm porselen kupa bardaklar, sıvı tüketimi için rahatlıkla kullanılabilir ve sıcak suyla yıkanmalarında herhangi bir sakınca bulunmaz. Normal bir porselen bardak şeklinde rahatlıkla kullanılabilir. 

Yorum Yaz