It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Öğretmene Hediye Mug Kupa Bardak

Yazar admin 14/03/2019 0 Yorumlar

Öğretmene Özel Kupa Bardak


Hediye vermeyi çok seven bir toplum olmamız, hediye seçimleri konusunda ciddi sorunlar yaşamamıza neden oluyor. Örneğin öğretmenlerimiz en çok saygı duyduğumuz, bunun yanında sevdiğimiz, yaşamlarımızı doğrudan etkileyen önemli kişilerdir. Bu saygı ve sevgimizi onlara göstermek için, zaman zaman hediye almak, onları ne kadar önemsediğimizin bir göstergesi olarak başvurduğumuz bir yöntemdir. Bununla birlikte öğretmenlere hediye seçmek en zor işlerden biridir. Bir yandan hediyenin işe yaraması ve beğenilmesi gerektiğini düşünmek, diğer yandan öğretmenlerimiz için değerli olmasını sağlama gibi çeşitli zorluklar ortaya çıkar. Böylesi durumlarda yapılması gereken, kişiye özel hediyelere başvurmaktır. Öğretmenlerimizin isminin üzerinde yer aldığı çeşitli hediyeler, tamamen ona özel olur. Örneğin Öğretmene Özel Kupa Bardak, tamamen ona özel ve kullanışlı bir hediye olarak öne çıkar.
Öğretmene Özel Kupa Bardak üzerine istenildiği gibi isim ve çeşitli iletilerin yazılabildiği, yanı sıra resimli baskıların gerçekleştirilebildiği bir hediye türüdür. Sihirli kupa veya normal kupa olarak hazırlanabilen bu hediyeler, öğretmenin ismi ve resmi veya ikisinin birlikte yazılabildiği son derece kullanışlı bir hediyedir. Soğuk veya sıcak her türlü içeceği kendisine özel kupasında içebilen öğretmenler, sürekli olarak kendisi için hazırlanmış baskıları görür. Bu sayede hediye hem değerini sürekli korur ve hem de sürekli olarak hatırlanılması şansı oluşur. Uzun ömürlü baskı kalitesine sahip olan kupa bardak baskısı, yüksek dayanıklılığa sahip olacak şekilde yapılır.
Öğretmene Sihirli Bardak Hediyesi
Öğretmene Özel Kupa Bardak statüsünde hazırlanmış olan bir diğer hediye olan sihirli bardak, yine öğretmenlere özel mesaj ve isim baskısı yapılabilen, istenilmesi halinde fotoğraf veya resin baskısı da gerçekleştirilebilen bir kupadır. Soğuk durumdayken tamamen siyah renkli bir görünümde olan kupa, içerisine konulan sıcak içeceğin ısısıyla renginin açılması ve üzerinde basılı olan isim veya resmin ortaya çıkması şeklinde çalışır. Olağan bir bardakmış gibi kullanılabilen sihirli bardak, ısıya duyarlıdır ve ısıyla karşılaştığında rengi açılarak beyaza döner. Üzerinde var olan baskı bu şekilde ortaya çıkar. Öğretmenler için özel bir hediye almak isteyen kişilerin başvurabileceği bu orijinal ve benzersiz hediye, çok beğenilecek ve bir o kadar da kullanışlı olacak bir hediye türüdür.
Yüksek baskı kalitesi sayesinde, uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunar. Yıkanma sırasında suyun oluşturduğu yıpranmaya dayanıklı bir baskı türüyle hazırlanan sihirli kupalar, bu sayede uzun bir kullanım ömrünün oluşmasına neden olur. Çağımızın ilerleyen teknik bilgileri doğrultusunda hazırlanmış özel bir kupa bardak olan sihirli kupa sayesinde, öğretmeninize en farklı ve en güzel hediyelerden birini vermiş olacaksınız. Öğretmene Özel Kupa Bardak konusunda çeşitli türlerde hazırlanan bardaklar, işlevsel olmaları nedeniyle en güzel hediyeler arasında yer alıyor. Aynı zamanda kişiye özel mesaj, isim ve resim gibi baskıların oluşturulabilmesi, hediyenin kişiye özel olmasını sağlıyor. 
Toplu Bardak Siparişi
Öğretmeninizle birlikte tüm sınıfınız veya arkadaş grubunuz için özel olarak hazırlanmış kupalardan oluşan hediyeler sıklıkla tercih edilen hediyeler arasında yer alıyor. Öğretmene Özel Kupa Bardak seçimleri genel olarak, sınıfın tümünü kapsayan siparişler haline dönüşebiliyor. Öğrenci kulüpleri, şenlikler ve benzeri kulüpler için özel olarak hazırlanabilen kupalar, her türlü talebe göre baskı yapılabilen bir özelliğe sahip. Kupa bardaklar yüksek dayanıklılığa sahip özel bir malzemeden üretilirler. Mug bardak olarak da bilinen kupa bardakların, normal ve sihirli olarak iki türü bulunur. Seçilen bardak modeline göre belirli bir baskı alanı mevcuttur. Bu baskı alanına resim, isim veya mesaj olarak istenilen her şey basılabilir.
Okul kulüpleri, sınıf veya okul şenlikleri temalı, doğrudan Öğretmene Özel Kupa Bardak olarak hazırlanabilen kupalar, sipariş türü ve adedine göre çok kısa süreler içerisinde hazırlanarak kullanıcıya ulaştırılabilir. Doğrudan online olarak verebildiğiniz tüm siparişlerinizde, sipariş sırasında web platformumuz tarafından yönlendirilecek ve buna paralel istediğiniz mesaj veya resim seçimlerinizi yapabilirsiniz. Baskı türü sıcaklık, su gibi dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunan tüm kupa bardaklar, Sevdiğiniz herkes için hazırlatabileceğiniz kişiye özel bir donanıma sahiptir. Yoğun bir şekilde tercih edilen hediyeler arasında yer alan baskılı kupa bardaklar için hazırlık süreçleri normalde bir gündür. Bununla birlikte belirli dönemlerde aşırı yoğunluktan kaynaklı daha uzun sürede hazırlanması olasılığı bulunabiliyor. Bu sebeple öğretmenler günü özel günler için Öğretmene Özel Kupa Bardak siparişlerinizi beklemeden vermeniz, istediğiniz o özel zamanda verebilmeni için önemli olabilir. Özellikle öğretmenler günü gibi özel günlerde aşırı yoğunlaşan siparişler, bardakların baskı sürecinden geçmesi nedeniyle daha uzun sürelerde teslim edilebiliyor. Bu özel durumu dikkate alarak, öğretmenler gününe yaklaşırken sipariş vermeniz, hediyenizin sizin elinize zamanından önce geçmesini ve herhangi bir aksilik yaşanmamasını garantiliyor. 
Neden Kupa Bardak
Kupa bardaklar gün içerisinde sıklıkla kullanılan eşyalardır. Özellikle öğretmenler, kendilerine özel bardaklarını, içeceklerini tüketmek için çok sık bir şekilde kullanır. Bunu yanında kupa bardaklar, dekoratif amaçlarla da kullanılabilme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda kupa bardakların yüksek dayanıklılıkları, bu eşyaların uzun süre boyunca kullanılmasını olanaklı kılar. Tüm bu avantajlarının yanında, Öğretmene Özel Kupa Bardak şeklinde hazırlanan baskılı kupa bardaklar, eşsiz ve en ideal hediyelerden biri haline dönüşür. İster kullanım amaçlı ister dekoratif amaçlı olsun, hediye sahibinin bu hediyeyi uzun süre boyunca kullanmasını ve saklamasını garantileyen bir hediye olan kupa bardak, hediyeyi veren kişinin de uzun süre boyunca sürekli anılmasına vesile olur. Sihirli bardak gibi özel yeteneklere sahip bardakların bu özel konumları, sıklıkla kullanımlarını ve her kullanımda da hatırlanmalarını sağlar. Ayrıca kullanan öğretmenin, öğrencilerinin gözünde ne denli değerli olduğunu, kullanım sırasında dışarıya kanıtlayan bardak üzerinde bulunan baskılı mesajlar, kupa bardakların öğretmenlerin de çok sevdiği hediyelerden biri haline dönüştürür.
Ankara merkezli olarak faaliyet gösteren kuruluşumuz, her türlü hediyeliğin profesyonel bir şekilde hazırlanmasını sağlayabilecek özel bir alt yapıya sahiptir. Uzun ömürlü ve kaliteli bir baskı sistemine sahip olan firmamız, ileri teknolojiye sahip donanımları ve teknikleri sayesinde bu baskı türlerini, çok çeşitli zeminlere hızlı bir şekilde gerçekleştirebilme yeteneğine sahiptir. Öğretmene Özel Kupa Bardak gibi kişiye özel bardak ve daha birçok farklı hediyelik üründen oluşan geniş ürün portföyümüz, özel siparişlerde yine kişiye özel çeşitli ürün tercihleriyle de zenginleştirilebilir.
Öğretmene Özel Kupa Bardak olarak hazırlanan hediyelik ürünlerimizde olduğu gibi, ürünlerin şekillerine özel baskı teknikleri uygulanır. Yüksek dayanıklılık ve grafik kalitesi sunan tüm baskılarımız, tüketicilerin ihtiyaç yapısına uygun olarak, özel bir teknik ve ileri bir teknolojiye başvurularak gerçekleştirilir. Bu kapsamda verilen siparişlerin, sistematik ve çok hızlı bir şekilde çözümlendirilmesi mümkündür. Online olarak verilebilen tüm siparişlerde ki, baskı için kullanılacak materyaller gibi özel talepler, sipariş sırasında yapılan yönlendirmelerle sistemli bir şekilde gerçekleştirilir. Online olarak internet sitemiz üzerinde verdiğiniz tüm siparişleriniz, en kısa süreler içerisinde hazırlanarak, tarafınıza güvenli bir şekilde ulaştırılabiliyor. Sitemizde bulunan tüm ürünler üzerine, ileri ve özel bir teknikle, gerekli dayanıklılığa sahip baskılar yapılabiliyor. 

 

Yorum Yaz