It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Kişiye Özel Mug Kupa Bardak Tasarımları

Yazar admin 14/03/2019 0 Yorumlar

Mug Kupa Bardak Tasarımları


Kullanım alanı çok geniş ve aynı zamanda çok sık kullanılma şansına sahip olan kupa bardaklar, bu özellikleriyle, tanıtımlar, reklam ve hediyelik gibi amaçlarla çok farklı tasarımlara sahip olacak şekilde tercih ediliyorlar. Kupa Bardak Tasarımları çok geniş bir yelpazede kupa bardakları özelleştirebiliyor ve bu sayede farklı alanlarda kullanılan çok özel ürünler haline dönüşebiliyorlar. Porselen malzemeye sahip olan ve Mug bardak olarak da isimlendirilen kupa bardaklar, sıcak ve soğuk olmak üzere her türlü içeceğin tüketilebilmesini sağlayan bir kullanışlılığa sahiptir. Yanı sıra 80 derece gibi yüksek ısılarda bile yıkanabilen, hijyen standartlarınızı korumanızı sağlayan sağlıklı bir kullanım malzemesidir. 
Porselen Kupa bardaklar üzerine yapılabilen çeşitli baskılar, bu bardakların çeşitli alanlara göre özelleştirilmesini sağlıyor ve bu sayede de çok geniş bir yelpazede etkili bir şekilde kullanılabiliyor. Kupa Bardak Tasarımları çok çeşitli şekil, resim, grafik mesaj içeren bardakların hazırlanmasını sağlıyor. Komple baskıyla renk değişimi yapılabiliyor ve bunun üzerine gerçekleştirilen çok renk baskılarla, istediğiniz konsepte uygun hale getirilebiliyor. Tüm bu tasarımların uygulanma süreci ise ileri teknoloji kullanılarak gerçekleştirildiği için, çok kısa süreler içerisinde gerçekleştirilebiliyor. Çok sayıda siparişlerde bile kısa süre içerisinde hazırlanabilen kup bardak baskıları, online olarak verilebiliyor.
Sihirli Kupa Bardak Tasarımları
Isıya duyarlı bardaklar olarak da bilinen sihirli bardak, üzerine yapılan baskıların, sıcak bir sıvının içerisine konulmasıyla ortaya çıkan bir özelliğe sahip. Olağan dış görünüşü siyah renkli bir kupa bardak şeklinde o bu ürün, üzerine gerçekleştirilmiş olan tüm baskıları normal haldeyken göstermiyor. Ancak içerisine konulan sıcak herhangi bir sıvıyla ısınan bardak, üzerinde var olan baskının beyazlaşarak açığa çıkmasını sağlıyor. Birçok sürprizin yapılmasını sağlayan çok kullanışlı porselen Kupa Bardak Tasarımları uygulamalarımız hakkında web sitemiz üzerinden çok daha detaylı bilgi alabilir, ürünlerimizi inceleyebilir, istediğiniz tüm özel siparişlerinizi tarafımıza kısa bir süre içerisinde iletebilirisiniz.
Tek Renk Baskılı Kupa Bardak
Herhangi bir konsept için belirlenmiş bir grafik, mesaj gibi uygulamaların, küçük veya büyük bir şekilde bardağın tüm baskı alanına uygulanmasıyla hazırlanan tasarımlar, tek renk baskı uygulamasıyla gerçekleştirilebiliyor. Beyaz zemine sahip olan porselen kupa bardakların, istenilmesi halinde baskıyla dış yüzeyi komple renklendirilebiliyor ve tek renk grafik veya mesaj baskısı bunun üzerine de gerçekleştirilebiliyor. Kupa Bardak Tasarımları arasında tanıtımlar veya kişiye özel olarak tercih edilen tek renk baskı uygulamalarımız, her konsepte uygun istenilen grafik ve baskı rengiyle gerçekleştirilebilir.
Çok Renk Baskılı Kupa Bardak Uygulamaları
Olağan rengi beyaz olan Porselen kupa bardaklar üzerine, baskı alanının tümünü kapsayacak şekilde logo, resim, grafik, mesaj, isim gibi baskılar birden fazla renkte olacak şekilde gerçekleştirilebiliyor. Beyaz zemine sahip kupa bardakların, dış zeminlerinin komple bir renk olarak renk baskısı uygulaması ve bunun üzerine çok renge sahip istenilen grafik ve resim uygulaması yapılabiliyor. Geniş bir yelpazede kullanım alanı oluşturan bu yöntem, tanıtım ve reklam amaçlı olarak çok renkli şirket logosu ve isim, şirket logosu ve mesaj, kişiye özel isim ve yanı sıra çok renge sahip grafik veya resim gibi farklı farklı türlerde hazırlanabiliyor. Kupa Bardak Tasarımları uygulamalarımızın sınırı sadece hayallerimiz ve tasarım yeteneklerimizle sınırlandırılabilir. Yüksek kalitede gerçekleştirilen baskı yöntemimiz sayesinde, 80 derece ısıda sürekli yıkama, güneş ışığı ve su gibi tüm dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılığa sahip. Uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunan tüm bardaklarımız, dekoratif veya doğrudan bardak olarak kullanılmaya uygun özelliklerde üretilerek tarafınıza ulaştırılıyor.
Sihirli Kupa Bardak Tasarımları
Sihirli Kupa Bardaklar, özel ve sürpriz tasarımların oluşturduğu ürünler olarak kullanıcılarımıza sunuluyor. Porselen ancak ısıya duyarlı bir ürün olan bu bardak türü, siyah dış renge sahiptir. Isıya duyarlı olması, içerisine konulan herhangi bir sıcak sıvıyla temas etmesi halinde renginin beyazlamasını sağlıyor. Üzerine yapılmış baskı varsa, siyahken yani içi boşken ya da soğuk bir sıvıyla doluyken görülemiyor. Ancak sıcak bir sıvı konulduğunda rengi beyazlayarak, var olan baskı ortaya çıkıyor. Kupa Bardak Tasarımları uygulamalarımız arasında yoğun bir rağbet gören sihirli kupa bardaklar, istenilen tasarımların, grafiklerin, resimlerin, mesaj veya isimlerin üzerlerine baskı şekilde uygulanması mümkün olan bir özelliğe sahip. Sihirli bardakların geniş baskı alanlarına sahip olması, çok geniş bir alanda grafik, resim, mesaj ve isim uygulamaları yapma şansı oluşturur. Bu durum çok farklı alanlarda ve konseptlerde sihirli bardak baskı uygulamaları yapılabilmesini sağlar. 80 Derece de yıkanmaya uygun, yüksek dayanıklılığa sahip bu bardak tasarımları, günlük kullanım amaçlarına uygun özelliklere sahiptir. 
Kişiye Özel Kupa Bardak Tasarımları
Porselen Kupa Bardak Tasarımları, kişiye özel uygulamalar için geniş bir baskı alanına sahiptir. İsim, resim ve mesaj gibi baskılar yoluyla, her alana ve kişiye özel olarak çok özel hediyeler haline dönüşebilirler. İstenilen sayıda sipariş edilebilen bu tasarımlar, online olarak internet sitemiz aracılığıyla birkaç dakika içerisinde siparişi tamamlanabilen ürünlerdir. Üzerlerinde gerçekleştirilmesi istenen tüm baskı tasarımlarını siparişleriniz sırasında ki yönlendirmelere aracılığıyla tarafımıza iletebilir, bunun için özel bir uğraşı vermenize gerek kalmadan siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Az sayıda veya çok sayıda siparişlerinizi tarafımıza ekonomik koşullarla iletebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin tüm özelliklerini kolayca yansıtabileceğiniz tasarımlardan oluşan bu özel hediyeyi, birkaç dakika içerisinde sipariş edebilirsiniz. Normal kupa bardak veya sihirli kupa bardak olarak verebileceğiniz tüm siparişlerinizi kişiye özel hale getirebilirsiniz. 
Promosyon Kupa Bardak Tasarımları
Kupa Bardak Tasarımları arasında yoğun talep gören promosyon kupa bardak tasarımları, reklam, tanıtım ve promosyonlar için çok geniş ve ideal bir baskı alanı sunar. Şirket logoları, grafik ve resimler, isme özel, konuma özel tasarımlar gibi, hayallerle sınırlandırılmış bir tasarım avantajına sahiptir. Kullanıcıların kullanım sırasında sürekli olarak hatırlayabildiği, ödül mahiyetli olarak da hazırlanabilen kupa bardaklar, her alan, sektör ve işletmenin kendisine özel renk ve konseptlerine uygun şekilde hazırlanabiliyor. Online olarak birkaç dakika içerisinde siparişlerinizi web sitemiz üzerinden verebilirsiniz. İstediğiniz konsept ve baskı tasarımlarıyla ilgili tüm detayları sipariş sırasında, tarafımıza aktarabilir ve bunun için özel bir uğraş vermek zorunda kalmazsınız.
Okula Özel Kupa Bardak Tasarımları
Kupa Bardak Tasarımları, arasında en yoğun talep gören ürünler arasında yer alan okula özel tasarımlarımız, okullar da şenlik, kermes, sınıf, okul ve öğretmenlere özel olarak hazırlanabilen tasarım özelliklerine sahiptir. İstenilen alana göre, resim, grafik, mesaj, okul logos, şenlik logosu gibi baskıların beyaz porselen zemine tek veya çok renkli baskı yöntemiyle uygulanmasıyla hazırlanır. Okula Özel Kupa Bardak Tasarımları alanında en çok talep gören ürünler arasında yer alır. Komple zemin baskısı üzerine tek veya çok renkli baskı, az veya çok sayıda sipariş, normal veya sihirli kupa gibi çok çeşit ve tasarım avantajları sunan bu bardakların, sipariş sonrası teslim süresi birkaç gün sürer. Sipariş süresi için en etkili süreyi belirleyen etken sipariş sayısıdır. Bu türlü siparişlerinizi, internet üzerinden birkaç dakika içerisinde, tasarımlarla birlikte kolay ve güvenle verebilirsiniz. 

Yorum Yaz