It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Kupa bardak Tasarla

Yazar admin 14/03/2019 0 Yorumlar

Kişiye Özel Kupa Bardak Tasarla


Gelişen teknolojinin getirdiği imkanlar, günümüzde yaşamın her alanındaki üründe kişiselleştirilmiş bir kullanım deneyimi sağlıyor. Son derece fonksiyonel nitelikli ürünlerin daha kişisel özelliklerde tasarımlarının gerçekleştirilebiliyor olması, yaşam alanlarında kullanılan ürünlerin daha özel olmasını sağlıyor. Standart tasarımlardan uzak ve daha fazla kişiselliğin ön planda olduğu tasarımlara sahip olan ürünler kullanmak isteyenler için tasarımlarını kendisinin yapabildiği ürünler, son yıllarda çok yoğun şekilde ilgi görüyor. Özellikle bardak tasarla uygulamaları ile kolay bir şekilde her alanda kullanacağınız bardağın estetik görsellik yönünden zevke hitap etmesini sağlayabilirsiniz. Kişisel özel olarak tasarımlar yapılabilen kişiye özel tasarımlı bardaklar ile hem daha kişisel bir kullanım deneyimi hem de daha özel bir hediye niteliğini yakalayabilmeniz mümkün oluyor.
Kişiye Özel Bardak Tasarımı
Günümüzde baskı teknolojilerindeki hızlı gelişim ile birlikte çok zengin bir bardak tasarımı çeşitliliği sunulabiliyor. Ancak klasik ve standart çizgilerdeki tasarımlardan sıkılan ve kendisine özel bir tasarıma sahip olan bardak kullanımı gerçekleştirmek isteyenler için bardak tasarla hizmetleri oldukça önemli bir avantaj sağlıyor. Birbirinden eğlenceli, özel ve özgün bardak tasarımlarının kullanılabildiği bardak modellerini artık kolay bir şekilde hazırlayabilme imkanı bulunuyor. Farklı bardak modellerinin üzerine istenen niteliklerdeki bir tasarımı hızlı ve kolay bir şekilde yaptırabiliyor olmanız sayesinde hem kendiniz hem de sevdikleriniz için çok daha özel bir deneyim oluşturabilirsiniz. 
Özgün Tasarım İmkanı
Bardakların tasarımsal özelliklerine göre uygun kriterlerde birbirinden etkileyici görsellikleri bulunan bardakların siparişini verebilmek mümkün oluyor. Bardak boyutlarına göre kolay bir şekilde uyarlanabilecek her türlü tasarıma ilişkin olarak bardak üzeri baskılama uygulamasının gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Özellikle de isim, fotoğraf ve daha pek çok farklı nitelikteki tasarımı, bardaklar üzerine bastırabilme şansı bulunuyor. Özgün tasarımları ile direkt olarak sizin bardağınız olduğunu gösterecek bir bardak kullanımını bu sayede yakalayabilirsiniz. Bardağın tüm cephelerini kaplayacak biçimde ya da tek bir cephesinde yer alacak şekilde özgün tasarımları bastırabilme imkanı bulunuyor. Sevdiğiniz renkleri, hoşunuza giden tasarımları rahatlıkla bütçenize uygun şekilde kolay bir şekilde bastırabilirsiniz. Bardak tasarla çözümlerinden istediğiniz gün ve etkinliğe yönelik olarak yararlanabilirsiniz. 
Bardak tasarımı üzerinde kullanabileceğiniz renk ve tasarım çeşitliliğinin ise sınırı bulunmuyor. Geniş bardak tasarla hizmetleri renk skalası sayesinde bardak rengine göre üzerinde uyumlu bir görsellik sunabilecek ve karmaşaya yol açmayacak renklere sahip olan tasarımları, bastırabilirsiniz. Sevdiğiniz kahramanı, hoşunuza giden bir sözü, yaşamınızı yansıtan bir parçayı ve daha pek çok farklı tasarımı bardağınız üzerine bastırabilmeniz mümkündür. Böylelikle yaşamınızın her noktasında olduğu gibi bardaklarınızın da sizi yansıtmasını sağlayabilirsiniz.
Hediye Bardak Tasarlama
Hediye almak, her insan için büyük mutluluk veren bir durumdur. Özellikle de alınan hediyenin geldiği kişinin çok sevilen birisi olması da bu mutluluğu katlar. Üzerine bir de alınan hediye, kişisel zevkleri taşıyor ya da sadece kişisel niteliklere sahip ise hediyenin anlam ve değeri her şeyin çok daha ötesinde olur. Bu nedenle de günümüzde kişisel özel hediyeler oldukça popüler bir hale geldi. Standart ve fabrikasyon tasarımlar barındıran ürünlerden oluşan hediyelerin sıradanlığından sıyrılmak ve sevdiğiniz insanlara onu daha özel hissettirecek bir hediye almak istiyorsanız bardak tasarla hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hediye vermek istediğiniz kişinin zevkine, onu yansıtan küçük detaylara sahip olacak bir bardak tasarımı yapabilir ve hediyenin değerini de daha da arttırabilirsiniz. Çünkü alacağınız hediyenin maddi yönden değerinden ziyade, manevi açıdan taşıdığı değer çok daha fazla önem taşır. İşte bu noktada yaptıracağınız özel baskılı bardak ile hediyeyi verdiğiniz kişiye olan sevgi, ilgi ve yakınlığınızı çok daha net bir şekilde gösterebilirsiniz.
Bazı hediyeler vardır ki evin bir köşesinde öylesine durur, bazı hediyeler vardır ki günlük kullanım alanlarına hitap eder. Bu konuda bardakların çok önemli bir özelliği bulunuyor. Gün içerisinde evde veya ofiste kullanılabilecek eşyalardan birisi olması nedeni ile hediye olarak bardak almak, tercih edilebilecek en ideal hediyelerden birisidir. Bununla birlikte hediyenin üzerine hediyeyi verdiğiniz kişinin zevklerini, yaşam görüşünü yansıtan bir tasarıma sahip olmasıyla hediyenizin etkisini de daha arttırabilirsiniz. Özellikle de bardak tasarla ile yapacağınız özel bardak tasarımları sayesinde onun ilgi alanlarını, zevklerini ne kadar iyi tanıdığınızı göstererek, ona karşı olan sevginizi çok daha özel bir şekilde hissettirebilirsiniz.
Özel bir hediye için bardak üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini özel ve şık bir formatta yazdırabileceğiniz gibi kendisinin veya kendinizin bir arada olduğu fotoğrafta kullanabilir ya da çok sevdiği bir film karakterinin veya süper kahramanın görselini de bastırabilirsiniz. Bu şekilde yılın belirli günlerini kapsayan özel günlerde vereceğiniz hediyenin sadece sizin hediyeniz olmasını her yönüyle sağlayabilirsiniz. Bardak tasarla ile şekilde hediyenizin o kişi için özel bir hediye olmasını da sağlayabilirsiniz. Özel bardak tasarımlarını sevgililer günü, evlilik yıldönümü, doğum günü, mezuniyet hediyesi, öğretmenler günü, dünya kadınlar günü ve daha spesifik çalışma alanlarına ve kişisel durumlara yönelik olarak farklı tasarımlarda ve temalarda bardaklar tasarlayabilirsiniz. 
Özellikle de zengin tema çeşitliliğinin mevcut olması sayesinde yılın her önemli gününde bardak hediyesini son derece etkileyici ve özgün bir şekilde sevdiğiniz insanlara verebilirsiniz. Böylelikle he özel ve önemli güne yönelik olarak sevdiğiniz kişi ya da kişilere nasıl bir hediye vereceğinizle ilgili olarak araştırma yapmak durumunda kalmadan kolay bir şekilde bardak tasarla hizmetleri ile en özel ve en etkili hediyeyi istediğiniz kişiye verebilirsiniz.
Kişiye Özel Bardak Nasıl Tasarlanır?
Teknolojik imkanların sağladığı kolaylıklar ile birlikte artık internet üzerinden dakikalar içerisinde kolay bir şekilde size özel bardak tasarla çalışması gerçekleştirebilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde bardak üzerinde kullanılmasını istediğiniz tasarımı siteye yükleyerek, kolay bir şekilde kendinize veya sevdiğinize özel bir bardak tasarlayabilirsiniz. Üstelik gelişmiş teknolojinin sağladığı imkanlar ile hızlı ve pratik bir şekilde uygulanabiliyor olduğundan sadece kendiniz için ya da sevdiğiniz için tekli adet şeklinde üretimlerde dahi yüksek maliyetler ödemek zorunda kalmıyorsunuz. 
Beyaz ve sihirli bardak olacak şekilde 2 farklı modeli bulunuyor. Porselen malzemeden üretilen kaliteli bardaklar, uzun kullanım ömrüne sahip olması ile elde yıkamaya da uygundur. Böylelikle son derece pratik ve kolay bir şekilde temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Üzerine kişisel tasarımınızı bardak tasarla  ile yaptırmış olduğunuz baskının kalitesi sayesinde 40 derece ile 80 derece su sıcaklıklarında yıkamaya dayanıklılık gösterir. 
Sihirli Kupa Bardak Tasarımı
Sihirli kupa bardak boş durumda olduğunda sadece siyah renkte düz bir tasarıma sahiptir. İçerisine sıcak bir içecek koyulması ile siyah rengi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde sıcaklık ile tepkimeye girerek, beyazlamaya başlar. İşte bu noktada bardak tasarla seçeneği ile üzerine basılmış olunan bardak baskısı da ortaya çıkar. Bu şekilde üzerine yaptıracağınız baskının sadece sıcak bir içecek koyulması durumunda ortaya çıkması sağlanmış olur. Bu tip interaktif ve fonksiyonel bardak tasarımlarını da yine son derece uygun fiyatlı olarak ister kendiniz, ister de sevdikleriniz için yaptırabilme şansınız bulunuyor.

Etiketler: Kupa bardak Tasarla

Yorum Yaz