It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Kendin Tasarla Sihirli kupalar

Yazar admin 14/03/2019 0 Yorumlar

Sihirli Kupa Tasarla


Herkes için sadece bir bardaktan çok daha fazlası olan kupa bardaklar, önce birbirinden şık ve göz alıcı tasarımlara büründü daha sonra da sihirli bir hale geldi. Özgün tasarımlara sahip olan etkileyici ve dikkat çekici baskılara sahip olan kupa bardaklar, hayatımıza renk katarken, çay ve kahve keyfimizi de son derece özel bir hale getiriyor. Bu tip özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran kupa bardakların bu dekoratif etkileyiciliklerinin üzerine bir de sihir katıldı. Mevcut fonksiyonu ile sihirli bardak adını alan bu kupa bardaklar, altında gizlediği özel ve özgün tasarımını, sadece içerisinde sıcak bir içecek varken gösteriyor. Bu özelliği ile kendisini gizleyen ve son derece sürprizlerle dolu bir bardak olarak, bir bardaktan çok daha fazlasını sunması sihirli bardak modellerinin doğal olarak toplum genelinde oldukça yoğun şekilde ilgi görmesini sağlıyor. Üstelik kupa bardak tasarımlarına özgün tarzımızı ve stilimizi yansıtabildiğimiz gibi sihirli kupa tasarla seçenekleri ile bunu sihirli bardaklarda da tasarlayabilme şansına sahip olabiliyoruz. 
Sihirli özelliği sayesinde stilimizi ve tarzımızı yansıtacak ve mekan dekorasyonunda tercih ettiğimiz detaylar ile uyum içerisinde olacak bir kupa bardak tasarımını yaratabilmemize yardımcı olan sihirli kupa tasarla seçenekleri oldukça önemli bir kolaylık sağlıyor. Hayatımızdan, karakterimizden ve ilgi alanlarımızdan parçalar yansıtacak tasarımları kupa bardak üzerinde sihriyle etkili bir şekilde gizleyebilir ve sadece kullandığımız zaman ortaya çıkmasını sağlayabiliriz. Bu şekilde son derece dikkat çekici özelliği ile ön plana çıkan sihirli kupa bardaklar oldukça yoğun şekilde talep görüyor. Son yıllarda hem kişisel kullanım alanlarına yönelik olarak hem de sevdiğimiz kişilere hediye alımı sırasında son derece yoğun ve sık bir şekilde kullandığımız bir ürün konumunda bulunuyor. 
Sihirli Kupa Bardak Nedir?
Hayatımızın her noktasında son derece yoğun şekilde kullandığımız kupa bardakları daha renkli ve daha özellikli bir hale getiren sihirli kupa bardak modeller temel olarak üzerindeki baskıyı gizleyen ve sadece sıcak ile etkileşime girdiğinde gösteren bardaklardır. Standart kupa bardak üzerinde uygulanan özel işlem ile en üst katmanda bulunan siyah renginin transparan özelliğe sahip olması sağlanıyor. Bu şekilde sıcak ile etkileşime girdiğinde transparan bir hale gelerek, altında gizlediği gerçek baskısını ortaya çıkartabilmesi sağlanabiliyor. Normal şekilde durduğu ve boş durumda iken sadece siyah ve düz bir kupa bardak tasarımında olan sihirli kupa bardaklar, içerisine sıcak sıvının koyulması ile birlikte yavaş yavaş beyaz renge dönüşmeye başlar. İşte bu aşamada transparan özelliği devreye girer. Böylelikle altında yer alan gerçek baskısı ortaya çıkar. Bu özelliği nedeni ile de günümüzde sihirli bardaklar olarak adlandırılan bu bardaklarda sihirli kupa tasarla özelliği ile kolay bir şekilde kendi zevkinizi yansıtacak bir baskıya sahip olmasını sağlayabilirsiniz.
Üzerine uygulanacak baskıyı kendinizin belirleyebilmenize yardımcı olan sihirli kupa tasarla uygulamasını son derece pratik ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Kendi zevklerinizi ve ilgi alanlarınıza hitap edecek bir görsellikte sihirli kupanızı tasarlayabilmeniz mümkündür. Üstelik bu noktada ister birbirinden özel ve dikkat çekici sözleri kullanabilirsiniz, isterseniz de hayatınızdan bir anı olan bir fotoğrafı ya da sevdiğiniz film karakterlerini, süper kahramanların fotoğraflarını kullanabilirsiniz. Dilerseniz de sektörel veya daha farklı alanlara ilişkin spesifik simge, sembol ve şekiller kullanabilirsiniz.
Sihirli Kupa Bardak Nasıl Yapılır?
Standart porselen kupa bardak üzerinde istediğiniz baskıyı sihirli kupa tasarla özelliğini kullanarak, kolay bir şekilde kişisel tercihlerinize uygun olarak tasarlayabilirsiniz. Daha sonra ise dikkat çekici tasarımlarınız özel bilgisayarlı ortamlarda porselen kupa bardak modeline uygun hale getirilmektedir. Özel işlemlerden geçirilerek üzerindeki siyah rengin sıcak ile transparan bir hale gelme özelliği kazandırılarak hazır hale getirilmektedir. Bu sayede hayatınızın her alanına özel bir görsellik sunacak, çay ve kahve keyiflerinizi daha özel bir hale getirecek kupa bardak kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.
Herhangi bir şekil, sembol ya da fotoğraf sınırlaması olmadan en yüksek görüntü kalitesinde özel baskı makineleri kullanarak porselen kupa bardak modellerin üzerine istediğiniz baskıları uygulayabiliyoruz. Sihirli kupa bardak özelliği ile de masanızda, tezgahta ya da rafta düz şekilde dururken, sadece simsiyah bir görüntüde olan ancak sıcak ile birlikte gerçek tasarımını ortaya çıkartan son derece sihirli bir kupa bardağa sahip olabilirsiniz. Üstelik gelişmiş teknolojiyi içeren baskı teknikleri ve cihazları yardımıyla ister tek adet, ister de çok sayıdaki sihirli kupa tasarla uygulamalarını son derece hızlı bir şekilde hazırlayabiliyoruz. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz zaman en kısa zaman dilimleri içerisinde sihirleriyle hem sizi hem de çevrenizi büyüleyecek kupa bardak kullanımına başlayabilirsiniz.
Kişiye Özel Sihirli Kupa Bardak Tasarla
Son yıllarda kişiye özel tasarımlı ürünler hediye arayışında olanlar için ideal bir seçenek haline geldi. Sevdiklerine hediye almak isteyen ancak nasıl bir hediye alacağı ve nasıl bir hediyenin özel, unutulmaz ve ideal olacağı konusunda kararsız kalanlar için kişiye özel tasarımlı ve baskılı ürünler son derece etkileyici bir alternatif haline geldi. Bu kapsamda da kişiye özel sihirli kupa tasarla işlemleri ile sevdiğiniz kişiye hediye alırken, onun yaşamından, ikili ilişkinizden çok önemli detaylara yer verdiğiniz özel tasarımlı bir hediye sunabilirsiniz. Bu şekilde hediyenizin manevi yönünün çok daha kuvvetli olmasını sağlayabilir ve çok daha özel bir hediye verebilirsiniz.
Özellikle de kişiye özel sihirli kupa tasarla uygulaması üzerinde sevdiğiniz kişiye hediyeyi verme nedeninize göre değişken tasarımlar gerçekleştirebilirsiniz.  Örneğin sevgilinize hediye vereceğiniz zaman sihirli kupa bardak tasarımında romantizmi doruk noktasına çıkartacak detaylara yer verebilirsiniz. Bu çerçevede de aşkınızın başladığı tarih, aşkınızı temsil eden ya da en iyi şekilde anlatan bir söz veya onunla geçirdiğiniz güzel bir ana ait olan fotoğrafınızı kullanabilirsiniz. Yani herhangi bir sınırlama olmadan aşkınızı en iyi şekilde yansıtacak ve bunu onunda vereceğiniz bu hediyeyle en iyi şekilde görmesini sağlayacak bir hediyeyi sevgililer gününde, evlilik yıl dönümünüzde ya da aşkınız için önem taşıyan ve özelliği olan bir günde hediye edebilirsiniz.
Günümüzde kişiye özel sihirli kupa tasarla ile kendi tasarımınızı kullanabileceğiniz baskılara sahip olan kupa bardakların bu denli ideal bir hediye olmasının en önemli özelliklerinden birisi de işlevselliğidir. Yani kendi zevk ve tercihlerinizi kullanabildiğiniz baskıya sahip olmasının dışında gün içerisinde her alanda etkin bir şekilde kullanılan bir üründür. Bu sayede gün içerisinde sık sık kullanımı ile diğer hediyelerde olduğu gibi alındıktan sonra bir kenarda durmaz. Böylelikle de gün içerisinde sevdiğiniz kişinin hediyenizi kullanarak, her kullanımda sizi ve ona olan sevginizi hatırlamasını ve her seferinde kendisini tekrar tekrar özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Bu tip etkileri nedeni ile yoğun olarak tercih edilen sihirli kupa bardak modelleri ile sevgilinize, annenize, babanıza, arkadaşınıza, öğretmeninize, patronunuza gibi hayatınızın belirli bir bölümünde yer alan ve hediye almaya değer gördüğünüz herkes için özel şekilde sihirli kupa tasarla ile kişiye özel sihirli kupa bardaklar hediye edebilirsiniz.

Yorum Yaz