It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Kişiye Özel Kendin Tasarla Sihirli Kupa Bardak

Yazar admin 14/03/2019 0 Yorumlar

Kendin Tasarla hediye Sihirli Kupa Bardak


Çay ve kahve keyfimizin en önemli parçaları konumunda bulunan kupalar, çok eskiden beri hayatımızda kendisine etkin bir şekilde yer buluyor. Ofiste ve evde en fazla kullandığımız eşyalar arasında kendisine yer bulan kupa bardak modelleri, gelişen teknolojinin sağlamış olduğu avantajlar ile son derece zengin bir çeşitlilik yelpazesine ulaşıyor. Dünyanın her yerinde gündelik yaşantı içerisinde yoğun şekilde kullanılan kupa bardaklarda kullanılan yeni nesil teknoloji sayesinde işlevselliklerinin ve kalitelerinin haricinde son derece fonksiyonel özellikler içermesi de sağlanabiliyor. Özellikle de sihirli kupa bardak modelleri bu alanda öne çıkıyor. Hem kişisel hem de sevdiği kişilere hediye vermek isteyenler için ideal bir alternatif haline gelmesi ile birlikte oldukça popüler bir hale gelmiştir. Son yıllarda dünyanın her yerinde özel gün hediyesi olarak da sihirli kupa bardak modelleri tercih ediliyor. Hem paha biçilemez değeri hem özgünlüğü hem de son derece ekonomik olmasıyla ideal bir hediye ürünüdür.
Sihirli Kupa Bardak Nedir?


Son yıllarda oldukça popüler bir hale gelen sihirli kupa bardak modellerinin işlevsellikleri dolayısı ile bu adı aldığı biliniyor. Yani kupa bardak normal siyah rengiyle düz bir kupa bardak tasarımına sahipken, içerisine sıcak bir içecek koyulduğu takdirde etkileşime girerek, altından çok daha ilgi çekici ve özgün bir tasarım çıkartabiliyor. Çünkü sıcaklık ile birlikte siyah kupa bardak, aniden beyaz renge dönüşmeye başlıyor ve altında yapılan özel baskı ortaya çıkıyor. Bu şekilde normal görünümlü bir bardaktan, özel bir tasarım ortaya çıkartıyor olması nedeni ile sihirli kupa bardak olarak isimlendiriliyor. Sihirli kupa bardakların üzerine istenen tipte baskıların uygulanabilmesi mümkündür. Bu kapsamda da ister fotoğraf, ister yazı ister de özel bir tasarım baskısının yapılabilmektedir. Bu noktada düz siyah tasarımlı yapısı ile durduğu sırada altında yer alan baskısı asla anlaşılmaz. Bu baskının görülebilmesi için içerisinde sıcak bir içecek olması gerekir. 
Günümüzde oldukça yoğun şekilde tercih edilen sihirli kupa bardak modellerinin bu özellikleri ile hem kendinizin hem de sevdiğiniz kişilerin çay ve kahve keyfini çok daha özel ve çok daha mutluluk verici bir hale dönüştürebilme şansınız bulunuyor. Ayrıca bardağınızın durduğu yerde sizden başkasının altındaki size özel baskıya dair bilgi sahibi olmaması mümkün oluyor.
Sihirli Kupa Bardak Nasıl Kullanılır?
Düz siyah renge sahip olan bir kupa bardak içerisine sıcak içecek koyulması durumunda yavaş yavaş beyaz renge dönüşmeye başlar. Bu süreçte dış cephesine gizlenmiş olan baskıyı da göstermeye başlar. Bu özelliği nedeni ile de sihirli kupa bardak olarak isimlendirilir. Sihirli kupa bardaklar, içerisinde sıcak bir içecek bulunmazken, düz bir siyah kupa bardak görünümüne sahiptir. Bu vaziyette olduğu sürece sıradan bir kupa bardak görünümünden farksızdır. Ancak içerisine koyacağınız sıcak su ile adını aldığı sihirli etkisi kendisini göstermeye başlar ve son derece özel bir görünüm almaya başlar. Bu şekilde siyah görünümünün altından son derece sıra dışı ve özel bir görsellik ortaya çıkar. İşte bu özelliği ile de sihirli kupa bardak modelleri son derece etkili bir hediye haline geliyor.
Sevdikleriniz İçin Sihirli Kupa Bardak
Kupa bardağın sihirli özelliğini kullanarak, sevdiğiniz kişiye çok özel bir deneyim yaşatabilirsiniz. Sevgililer gününde, doğum gününde, evlilik yıl dönümünde, anneler gününde, babalar gününde veya mezuniyette ve terfide onu tebrik etmek ve sevginizi göstermek istediğinizdeki hediye arayışınız için sihirli kupa bardak modelleri çok önemli bir avantaj sağlıyor. Çünkü sihirli kupa bardaklar hediye olarak verilirken, sadece düz bir siyah bardak görüntüsüne sahiptir. Bu şekilde düz siyah bir bardak hediyesi almış gibi görüneceksiniz. Ancak kupa bardak modelini hediye ettiğiniz kişi bardağı kullanmaya kalktığında içerisine sıcak su koyduğu anda bardak aniden beyazlaşmaya başlayacak ve altına yazdırdığınız yazı veya resim ortaya çıkacaktır. İşte bu anda sevdiğiniz kişide oluşturacağı tebessüm ve mutluluk, dünyanın en pahalı hediyelerinde dahi elde edemeyeceğiniz düzeyde bir etki yapısına sahiptir.
Bu gibi özellikleri nedeni ile de günümüzde özel günlere ilişkin hediye arayışlarında sihirli kupa bardak modelleri son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmaya başlandı. Bu noktada en önemli nokta sihirli kupa bardağı vereceğiniz kişiyle aranızda olan unutulmaz zamana ilişkin bir fotoğraf veya ikili ilişkinizi yansıtan ya da anlam taşıyan bir söz belirlemenizdir. Böylelikle bunu sihirli kupa bardağın üzerine yazdırabilirsiniz. Yılın diğer günlerine göre daha özel ve daha farklı bir anlam taşıyan tüm özel günlere yönelik olarak sihirli kupa bardak yaptırabilirsiniz. Üstelik özel baskı teknolojisi sayesinde her özel güne yönelik olarak farklı baskılar yaptırabilme şansınızda bulunuyor. Bu nedenle de günümüzde özel günlerdeki hediye arayışlarında son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih ediliyor.
Kişiye Özel Sihirli Kupa Bardak Özellikleri
Kişiye özel olarak tasarladığımız sihirli kupa bardak modellerinde üzerine yazdırmak istediğiniz resim veya yazıları bize göndererek, kolay bir şekilde yazdırabilirsiniz. Süblimasyon baskı tekniği kullanılarak hazırlanan bu kupa bardak modelleri ile hem kendi hem de sevdiğiniz kişinin hayatında çok özel bir anı ve aynı zamanda da gündelik kullanıma hitap eden bir hediye verebilirsiniz. Kaliteli baskı tekniği ve teknolojileri kullanarak, gerçekleştirdiğimiz tüm baskılarda uzun ömürlü bir kullanım kapasitesi bulunmaktadır. Özellikle de kupa bardak üzerine uyguladığımız baskı 40 derece ile 80 derece aralığında yıkama suyu sıcaklıklarına karşı dayanıklılık gösterebilmektedir.
Kaliteli ve güvenilir bir kullanım için sihirli kupa bardak modellerinde porselen kupa bardaklar kullanıyoruz. Elde de yıkamaya uygun olması sayesinde son derece pratik bir şekilde yıkanabilmesi mümkündür. Ancak 80 derece üzeri  su sıcaklıklarında üzerinde yer alan baskıda renk solmasına neden olabileceğinden bu su sıcaklıklarının üzerine çıkılmadan yıkanması gerekmektedir. 
Sihirli Kupa Bardak Fotoğraf Baskısı
Eşinizle, sevgilinizle, annenizle, arkadaşınızla ya da bebeğinizle çektirdiğiniz yüksek görüntü kalitesindeki bir fotoğrafınızı sihirli kupa bardak üzerine bastırabilirsiniz. Süblimasyon baskı tekniği ile kupa bardakların ister tek tarafına ister de üç tarafına birden baskı yaptırabilirsiniz. Bu baskılarda her cephe için farklı fotoğraf kullanımını da gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Böylelikle en sevdiğiniz resimleri, gündelik yaşantınız içerisinde son derece sık bir şekilde kullanmakta olduğunuz kupa bardağınız üzerinde adeta gizleyebilirsiniz. Her çay ve kahve keyfinizde ortaya çıkacak bu fotoğraflar ile o anki yaşam kalitenizi arttırabilir ve daha fazla özel bir keyif deneyimini yakalayabilirsiniz. 
Hızlı baskı teknikleri sayesine sihirli kupa bardak baskıları çok hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir. Böylelikle zaman kısıtlılığı olan hediyeler için bile tercih edilebilecek en ideal hediye konumunda bulunuyor. Son derece kaliteli ve hızlı çalışma yapısı sayesinde kısa zaman dilimleri içerisinde tasarlanabilen sihirli kupa bardaklar, güvenli kargo gönderim çözümleri ile en hızlı şekilde adresinize ulaştırılıyor. Tamamen güvenilir paketleme çözümleri sayesinde bardağın taşıma sırasında herhangi bir zarar görmeden adresinize ulaşmasının güvencesi veriliyor. Ayrıca porselen bardak kalitesi ve kaliteli baskı yapısı ile hayatınızın her alanında en yoğun şekilde kullanım standartlarınıza bile uyumlu olarak kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. 

Yorum Yaz