It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Kişiye Özel İsimli Mug Kupa Bardak

Yazar admin 14/03/2019 0 Yorumlar

İsimli Kupa, Kupa Bardak Üzerine İsim Yazma


Kupa bardak, son yıllarda gündelik yaşantı içerisinde son derece yoğun şekilde kullanılan en önemli ve en popüler mutfak eşyalarından birisi haline geldi. Dünyanın her yerinde kupa bardaklar, sadece sıcak içecekleri rahat ve konforlu bir şekilde içebilmek amacı ile kullanılan bir mutfak aracı olmaktan çıkarak, daha kültürel ve dekoratif bir etki oluşturmaya da başladı. Özellikle de gelişen teknoloji ile birlikte kupa bardak tasarımlarında daha zengin bir çeşitlilik yelpazesinin sunulabilmesi sonucunda kupa bardaklar, dekoratif görsellik yönünden de önemli bir güce sahip olmaya başladı. Son yıllarda farklı görsellikler sunan özgün tasarımlara sahip olan kupa bardak modellerine özel isim baskı imkanının da sunulmaya başlanması ile birlikte çok daha özgün tasarımlarda modellerin kullanılabilmesi mümkün hale geldi. Özellikle de isimli kupa bardak modelleri olarak isimlendirilen bu kupa modellerinin üzerine kişiye özel isimler yazdırılabiliyor. 
Kupa bardak üzerine etkin bir şekilde farklı biçim ve formatlarda yazılabilen isimler ile, kupa bardağın o kişiye özel olduğunu kanıtlayabilmek mümkün oluyor. Kupa bardak üzerine isim yazma yöntemlerinde gelişen teknolojinin sağlamış olduğu baskı çözümlerinin çok önemli avantajları bulunuyor. Dünyanın her yerinde kupa üzerine yazılan isimler ile çok daha kişisel bir kupa bardak kullanımının elde edilebilmesi mümkün olduğundan oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih ediliyor.
İsimli Kupa Nedir?
Her geçen gün hızla gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan isimli kupa modelleri sayesinde istenen kişinin ya da kendisinin ismini kupa üzerine yazdırabilmek mümkün hale geldi. Kupa bardakların üzerine yazılan isimlerde farklı formatlar kullanılabiliyor. Bardağın standart tasarımlarından çok daha etkileyici bir görsellik sunuyor olması nedeni ile tercih edilen bu tip hizmetlere son yıllarda oldukça yoğun bir talep bulunuyor. Son derece uygun fiyat seçenekleri ile ister bir adet ister birden fazla sayıda isimli kupa bardak yaptırabilirsiniz. Gelişmiş teknolojiyi barındıran hizmet altyapımız ile ihtiyaç ve isteklerinize göre en uygun ürünlerin tasarımını hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Özellikle de isminizi ya da sevdiğiniz kişinin ismini istediğiniz görselliği yansıtacak formatta tasarlayarak, özel makinelerde kupa bardak üzerine baskısını gerçekleştiriyoruz.
Son yıllarda oldukça yoğun şekilde tercih edilen kupa bardak üzerine isim yazma hem bireysel alanlarda hem de kurumsal alanlarda son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih ediliyor. Özellikle de bir kupa bardağın standart fabrikasyon tasarım özellikleri yerine daha özgün bir tasarıma sahip olmasını sağlarken, kişiselleştirilmiş bir görüntüde oluşturabilmek mümkün oluyor. Bu gibi özellikleri nedeni ile de ister ofiste ister de evde olsun fark etmeksizin çok daha kişiselleştirilmiş bir kupa bardak modeli ile çay ve kahve keyfi yapabilme imkanına sahip olunabiliyor.
İsimli Kupa Özellikleri
Çay, kahve veya bitki çayı keyfini en rahat şekilde yapabilme şansına sahip olabildiğimiz günümüzün kupa bardak modelleri oldukça yoğun şekilde talep görüyor. Özellikle de kupa bardakların büyük boyutları ile daha fazla yere sahip olunabildiği gibi rahat tutuş özellikleri ile de her ortamda ve her koşulda en rahat şekilde keyif yapabilme şansına sahip olunabiliyor. Bununla birlikte isimli kupa modellerinde kullandığımız kupa bardakların sadece porselen malzemeden elde ediliyor olması ile hem içecekler kısa sürede soğumuyor hem de çok daha rahat bir kullanım imkanı sunuyor. Çünkü bu porselen kupa bardak modellerinde porselen etkisi sayesinde bardakta, sıcaklık eşit şekilde yayılarak, tutma kolunun aşırı derecede ısınmasından dolayı kullanım sırasında kullanıcıya problem oluşturmuyor. Bu durumda günümüzde diğer bardak tiplerine göre çok daha konforlu bir bardak kullanım imkanı veriyor.
Gelişen teknoloji sayesinde tasarlanabilen isimli kupa modelleri ile kupa bardağınızın size ait olduğunu üzerindeki isimli baskı sayesinde çok daha net bir şekilde gösterebilirsiniz. Özellikle de ister kendinizin ister de sevdiklerinizin adını özel ve dikkat çekici bir tasarımlar yazdırabileceğiniz kupa bardaklar ile birlikte artık çok daha kişiselleştirilmiş bir kupa kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda da kupa bardağın üzerinde ismi yazan kişiye ait olduğunu en somut şekilde herkese gösterebilmek mümkün oluyor.
İsimli Kupa ile Hediye
Özel günlerde hediye arayışı herkes için fazlasıyla yorucu ve zorlu olabiliyor. Özellikle de hediyenin alınacağı kişiye olan duyguları ve düşünceleri en iyi  şekilde yansıtacak, kendisini özel hissetmesini sağlayacak bir hediyenin alınması herkes için büyük bir önem taşır. İşte bu noktada son dönemlere damgasını vuran kupa bardak üzerine isim yazma hizmetlerimiz, hediye arayışında olanların tercih edebilecekleri en özel ve en etkili hediye alternatiflerinden birisi haline geldi. Hediyeyi vereceği kişinin ismini yazdırdığı bir kupa çok daha yüksek manevi değere sahip olan bir hediye etkisi oluşturabilmektedir. Kişinin adının yazılı olduğu isimli kupayı her kullandığında sizi hatırlamasını sağlayabilir ve onun kahve ya da çay keyiflerine özel bir şekilde ortak olabilirsiniz.
Her türlü özel gün ve organizasyon için verilebilecek hediyeler arasında bulunan isimli kupa modelleri hem ekonomik hem de en etkili hediye alternatiflerinden birisidir. Sevgiliye, anneye, babaya, kardeşe, arkadaşa, öğretmene veya patrona alınabilecek en özel hediye olan isimli kupalarda, hediyeyi vereceğiniz kişinin sizin için taşıdığı anlam ve öneme göre özel tema ve renklerde ismini kupaya yazdırabilirsiniz. Zengin renk skalası çeşitliliğimiz sayesinde ismini yazdırmak istediğiniz kişinin adını farklı renk, tasarım ve fontlarda yazdırabilirsiniz. Böylelikle tam olarak istediğiniz etkiyi oluşturacak nitelikte bir isimli kupanın tasarlanabilmesini sağlayabilirsiniz.
İsimli Sihirli Kupa
Kupa bardaklar üzerine doğrudan isim yazdırabileceğiniz gibi bunu gizli olarak da yapabilirsiniz. Sihir olarak yansıtılan bu yöntemde, bardak normal şekilde durduğunda üzerinde herhangi bir şey yazmaz veya görünmez. Ancak kişi içerisine sıcak sıvı koyduğu anda simsiyah bir görüntüye sahip olan bardak, yavaş yavaş beyazlaşmaya başlar. Bu aşamada altına yazdırdığınız isimde ortaya çıkar. Bu şekilde sürprizli ve etkileyici bir hediye vermiş olursunuz. Bu nedenle de günümüzde daha fonksiyonel özellikli olması nedeni ile sihirli isimli kupa modelleri oldukça yoğun şekilde talep görüşüyor.
Adını yazdırdığınız kişiye hediyeyi verdiğinizde kupa bardak, sadece simsiyah bir tasarımdan oluşan klasik bardak görünümüne sahip olur. Ancak onu kullanmaya başladığında her zaman sizi hatırlayacağı ve tebessüm edeceği, kendisini özel hissedebileceği bir etki oluşturabilirsiniz. Sihirli kupa bardak üzerine isim yazma yöntemlerinde süblimasyon baskı tekniği kullanılıyor. Bu şekilde sadece sıcak ile tepkimeye girdiğinde, üzerine yazdırdığınız isim görünür hale gelir. Böylelikle de hem özel ve gizli hem de etkileyici bir şekilde sevdiğiniz kişinin ya da kendi adınızın özel tasarıma sahip olan porselen kupa bardak üzerinde yer almasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu tip bir hediye için çok yüksek maliyetler ödemenize de gerek bulunmuyor. Son derece uygun fiyat seçenekleri ile ister kendinizi şımartmak için ister de sevdiğiniz kişiyi, kendisini özel hissettirmek ve unutamayacağı bir hediye vermek için isimli kupa bardak modellerini tercih edebilirsiniz. Hızlı baskı ve gönderim çözümleri ile istediğiniz zaman vereceğiniz siparişleriniz en kısa zaman dilimlerinde adresinize ulaştırılır.

Yorum Yaz